LG LP154W01 TL A1 laptop kijelző 15.4" / CCFL / matt / 30pin / 1280x800 - Jelenlegi ára: 3 000 Ft
LG LP154W01 TL A1 laptop kijelző 15. 4" / CCFL / matt / 30pin / 1280x800
Használt, hibátlanul működik.
Sérülés nincs, pixelhiba nincs, hibátlan.
Tulajdonságok:
Compatibility:
LP154W01(TL)(A1)
Part Type:
LCD Screen
Size:
15. 4" WideScreen
Resolution:
WXGA (1280x800)
Surface Type:
Matte
Video Connector:
30 pin CCFL screen